Aktualności

20 września 2018

Odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018

W dniach 18-20 września odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018, które odbyły się w Kijowie, podczas których nasza firma wraz z partnerami z Saraya Ukraine prezentowała najnowsze marki.

więcej

13 czerwca 2018

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

20 kwietnia 2018

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna oraz Professional Beauty London

W branży kosmetycznej targi są kwintesencją pracy. Traktujemy je jako wyjątkową okazję do prezentacji tego, co najlepsze w V.Laboratories oraz jako wydarzenie, na które cała firma długo się przygotowuje. Chcemy przecież pokazać się zwiedzającym z jak najlepszej strony!

więcej

12 kwietnia 2017

Najserdeczniejsze życzenia

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym klientom oraz partnerom wiary, miłości i pokoju. By nadchodzące święta były cudownym czasem z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym.

więcej

2 lutego 2017

Skorzystaj z oferty promocyjnej w Super-Pharm

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej w drogeriach Super-Pharm. W dn. 2-15 lutego Hennę marki Renovital będzie można kupić po obniżonych cenach.

więcej

25 stycznia 2017

Zapraszamy do udziału w Styczniowym Konkursie V. Laboratories!

Kochani, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Ponieważ kosmetyki marki Renovital to przełom w koloryzacji brwi oraz w odżywaniu rzęs, postanowiliśmy umieścić je w naszych styczniowych upominkach.

więcej

10 stycznia 2017

BĄDŹ NATURALNA !

Troska o kobiecą urodę nie sprowadza się jedynie do stosowania codziennej, podstawowej pielęgnacji skóry. Chcąc zadbać o twarz kompleksowo, nie można pomijać tak istotnych jej elementów, jak rzęsy i brwi.

więcej

22 grudnia 2016

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim Współpracownikom, Klientom i Przyjaciołom życzymy pełnych radości, i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

więcej