Ciekawostki

6 grudnia 2018

Encyklopedia mitów kosmetycznych – cz. 1

Czy kiedykolwiek odkryłaś, że miałaś błędne przekonanie na dowolny temat związany z kosmetyką? Jeśli tak, to wiesz, że kosmetyczne mity istnieją i nie do końca wiadomo skąd biorą się w nas złe nawyki czy błędna wiedza. A jeśli nie – czytaj dalej!

więcej

16 listopada 2018

Jakie produkty spożywcze, które jesz na co dzień szkodzą cerze – cz. 1

Warto wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu, ponieważ tryb życia, ilość snu i jedzenie, którym go karmimy są widoczne jak na dłoni. Zdradza nas głównie twarz – kolor i jakość skóry. Dlatego pielęgnacja kosmetykami jest równie ważna jak ta „od środka”. Sprawdź, jaki wpływ na Twoją cerę mają niektóre produkty!

więcej

16 października 2018

Cała prawda o maseczkach zdemaskowana!

Nie do końca wiadomo, kto wymyślił maseczki do twarzy i ciała, ale tej osobie należy się wdzięczność piękniejszej połowy świata! Maseczki, nawet te, które każda z nas może sobie wykonać w domu to prawdziwe nowe życie dla skóry. Przedstawiamy garść „maseczkowych” porad!

więcej

13 września 2018

Jak dbać o ciało tak samo jak o skórę twarzy – cz. 2

Drogie panie! Istnieje wiele sposobów na to, by czuć się lepiej, piękniej i zdrowiej. Oto kolejna porcja wskazówek o tym, jak na co dzień pielęgnować swoje ciało.

więcej

7 sierpnia 2018

Jak dbać o ciało tak samo jak o skórę twarzy – cz. 1

Wiele z nas pieczołowicie dba o cerę. Mamy swoje ulubione rytuały, myjemy twarz, tonizujemy, nawilżamy, nawadniamy, masujemy, „maseczkujemy” i robimy wszystko, co w naszej mocy, by zachować młody wygląd. Ale zapominamy o reszcie ciała. Trzeba to zmienić, by za 10 lat nie zostać tylko z piękną buzią!

więcej

23 lipca 2018

Twoja skóra opala się nawet w pracy. Sprawdź, czego nie wiesz o promieniowaniu UV

Kremów z filtrem nie używamy tylko latem – używamy ich przez cały rok, każdego dnia, również na deszcz i do pracy. Im szybciej zdasz sobie sprawę z tego, gdzie dopadają Cię promienie UV i jaki mają wpływ na skórę, tym szybciej będziesz mogła uchronić ją przed nieodwracalnymi zmianami.

więcej

4 lipca 2018

Jadłospis piękna, czyli co jeść, by cieszyć się zdrową cerą – cz. 2

Słyszałaś kiedyś powiedzenie „jesteś tym, co jesz”? Jest w nim ziarno prawdy. Niezbyt zdrowy tryb życia, szybkie i mało wartościowe posiłki, a do tego stres, przemęczenie i czynniki środowiskowe (np. smog) – to wszystko widać na twarzy jak na dłoni. Dlatego trzeba pomóc kosmetykom i wprowadzić do menu kilka właściwych produktów. Odrobina dobrych chęci i – dzięki odpowiedniemu odżywianiu – można zachować zdrową, młodą cerę, z której będziesz naprawdę dumna, na dłużej! Zapraszamy na drugą porcję jadłospisu piękna.

więcej

13 czerwca 2018

Olej z wiesiołka – ukryta moc z łąk

Miłośnicy ziołolecznictwa i entuzjaści naturalnych kosmetyków z pewnością słyszeli o wiesiołku. Tę zieloną roślinę o sympatycznej nazwie znajdziemy na łąkach i polach. Choć do uśmierzania bólu liście wiesiołka wykorzystywane były już w zamierzchłych czasach, dziś w kosmetologii najbardziej cenimy nasiona wiesiołka, z których produkowany jest dobroczynny olej. Sprawdź, czy olej z wiesiołka jest dla Ciebie!

więcej

nasze główne marki