Ciekawostki

1 lutego 2019

Encyklopedia mitów kosmetycznych – cz. 3

Jeśli sądzisz, że tłuste kremy na pewno skutecznie chronią skórę, a najlepsze są te z bogatym składem, które szybko się wchłaniają – koniecznie przeczytaj poniższą porcję mitów!

więcej

14 stycznia 2019

Encyklopedia mitów kosmetycznych – cz. 2

Skąd się wzięły mity kosmetyczne? Nie wiadomo. Ale wiadomo, że warto o nich wiedzieć i unikać dezinformacji. Obalamy popularne opinie o kosmetykach i pielęgnacji, które są nieprawdziwe. Sprawdź, czy znasz wszystkie!

więcej

7 stycznia 2019

Jakie produkty spożywcze, które jesz na co dzień szkodzą cerze – cz. 2

Utrzymywanie zdrowej wagi to oczywisty powód, dla którego z uwagą kontrolujemy zawartość naszych lodówek. Jednak zdrowa, napięta i ładna cera również jest efektem przemyślanej diety. Sprawdź, czego nie jeść w nadmiarze, żeby nie szkodzić skórze.

więcej

6 grudnia 2018

Encyklopedia mitów kosmetycznych – cz. 1

Czy kiedykolwiek odkryłaś, że miałaś błędne przekonanie na dowolny temat związany z kosmetyką? Jeśli tak, to wiesz, że kosmetyczne mity istnieją i nie do końca wiadomo skąd biorą się w nas złe nawyki czy błędna wiedza. A jeśli nie – czytaj dalej!

więcej

16 listopada 2018

Jakie produkty spożywcze, które jesz na co dzień szkodzą cerze – cz. 1

Warto wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu, ponieważ tryb życia, ilość snu i jedzenie, którym go karmimy są widoczne jak na dłoni. Zdradza nas głównie twarz – kolor i jakość skóry. Dlatego pielęgnacja kosmetykami jest równie ważna jak ta „od środka”. Sprawdź, jaki wpływ na Twoją cerę mają niektóre produkty!

więcej

16 października 2018

Cała prawda o maseczkach zdemaskowana!

Nie do końca wiadomo, kto wymyślił maseczki do twarzy i ciała, ale tej osobie należy się wdzięczność piękniejszej połowy świata! Maseczki, nawet te, które każda z nas może sobie wykonać w domu to prawdziwe nowe życie dla skóry. Przedstawiamy garść „maseczkowych” porad!

więcej

13 września 2018

Jak dbać o ciało tak samo jak o skórę twarzy – cz. 2

Drogie panie! Istnieje wiele sposobów na to, by czuć się lepiej, piękniej i zdrowiej. Oto kolejna porcja wskazówek o tym, jak na co dzień pielęgnować swoje ciało.

więcej

7 sierpnia 2018

Jak dbać o ciało tak samo jak o skórę twarzy – cz. 1

Wiele z nas pieczołowicie dba o cerę. Mamy swoje ulubione rytuały, myjemy twarz, tonizujemy, nawilżamy, nawadniamy, masujemy, „maseczkujemy” i robimy wszystko, co w naszej mocy, by zachować młody wygląd. Ale zapominamy o reszcie ciała. Trzeba to zmienić, by za 10 lat nie zostać tylko z piękną buzią!

więcej

nasze główne marki