2 lipca 2017

BĄDŹ NATURALNA !

Piękne rzęsy i brwi to naturalna ozdoba kobiecej twarzy

Troska o kobiecą urodę nie sprowadza się jedynie do stosowania codziennej, podstawowej pielęgnacji skóry. Chcąc zadbać o twarz kompleksowo, nie można pomijać tak istotnych jej elementów, jak rzęsy i brwi.

Ponieważ wydają się one tak oczywiste i naturalne, najczęściej pozostawiane są bez szczególnej uwagi. Stosujemy kremy, maseczki czy peelingi do twarzy, chętnie sięgamy po kosmetyki kolorowe, które pozwalają modelować twarz i kamuflować pojawiające się na niej niedoskonałości. Na co dzień powinnyśmy pamiętać także o wzmocnieniu i wyraźnym zaznaczeniu rzęs i brwi. Wypielęgnowana oprawa oczu nadaje twarzy wyrazu, zdobi ją, przyciąga spojrzenia rozmówcy.

Zachwyć zmysłowym spojrzeniem

I akurat nie chodzi jedynie o samo spojrzenie, a m.in. wachlarz rzęs, które każdej z pań dodają niewątpliwego uroku. Tylko zdrowe, wzmocnione rzęsy będą pięknie prezentować się okalając oczy, bez podkreślania intensywnym makijażem i wykorzystania dość inwazyjnej zalotki.

Nawet jeśli Matka Natura nie dała ci długich i gęstych rzęs, nie jesteś skazana na stosowanie sztucznych doczepek i ekstremalnie wydłużających maskar, by je wyeksponować, w przypadku gdy raczej unikasz mocnego makijażu. Nawet przy kłopotach z cienkimi, łamiącymi się rzęsami, możesz wykorzystać odżywkę, która regularnie stosowana znakomicie poradzi sobie ze wzmocnieniem tych drobnych włosków.

Odżywka, która intensywnie zregeneruje słabe rzęsy

V-Lash Renovital powstał z Myślą o kobietach, którym dokucza problem z krótkimi, przerzedzonymi i łamliwymi rzęsami. Odżywka wspomaga rzęsy na kilku płaszczyznach:

•    wspiera ich wzrost,
•    stymuluje odrastanie,
•    hamuje wypadanie.

Nowoczesna receptura i specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne odżywiają rzęsy, wydłużają je i zagęszczają. Odżywka V-Lash przedłuża żywotność włosków, sprawia, że odrastają mocniejsze, grubsze i dłuższe.
Warto podkreślić, że odżywka zawiera ekstrakt ze świetlika, który działa ściągająco i kojąco. Ta znana od wieków ze swoich właściwości dla skóry oczu roślina, skutecznie i przez długi czas ją nawilża.

Brwi — główny akcent na kobiecej twarzy

Tak jak rzęsy nadają niezwykły wyraz oczom, tak troskliwie wypielęgnowane brwi wspaniale otwierają oko i podkreślają spojrzenie. Odpowiednio zaznaczone nie zagrażają efektem sztucznej maski, ale stanowią wyraźny i naturalny akcent, tę przysłowiową kropkę nad „i”.

Nie każda z nas otrzymała w prezencie od natury, regularne i odpowiednio ciemne brwi. Na co dzień musimy włożyć odrobinę wysiłku, by poprawić ich kształt i wygląd. Najczęściej musimy choć trochę skorygować ich kształt pęsetą lub woskiem, a następnie pamiętać każdego ranka o podkreśleniu ich odpowiednio dobraną kredką do brwi. Można ułatwić sobie sprawę i raz na kilka tygodni zdecydować się na koloryzację henną. Oczywiście, by zabieg był bezpieczny i skuteczny, wybierz preparat jednoskładnikowy bez użycia wody utlenionej w aplikatorze dla wygodnej koloryzacji brwi.

Jednoskładnikowa henna w aplikatorze RenoVital

Jest to rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć o codziennym, żmudnym makijażu brwi. Aplikator i konsystencja henny sprawiają, że nałożenie jest naprawdę szybkie i  proste. Po zabiegu brwi uzyskują jednolity, a zarazem naturalny kolor, bez uszkadzania ich struktury. Zalet jednoskładnikowej henny RenoVital jest znacznie więcej. Warto wspomnieć o tym, że:

•    nie wymaga mieszania składników, więc zapobiega powstawaniu zbędnego bałaganu podczas przygotowania do użycia, tak jak bywa to w przypadku produktów innych firm,
•    stosuje się ją bez użycia wody utlenionej, więc nie działa ona osłabiająco na strukturę włosków,
•    naturalny i trwały efekt koloryzacji, bez groźny karykaturalnej przesady, która o wiele bardziej szpeci niż zdobi kobiecą twarz,
•    jest bardzo wydajna,
•    łatwa i szybka aplikacja pozwoli uzyskać pożądany rezultat nawet podczas pierwszego samodzielnego zastosowania,
•    idealna do użytku domowego,
•    jest dostępna w kolorach, czarnym, brązowym i grafitowym, więc osoby o różnym typie urody są w stanie dobrać do swojej karnacji najbardziej odpowiedni odcień brwi.

Można poprawić zarówno kondycję rzęs, jak i wygląd brwi, czyniąc oba te elementy kobiecego wyglądu, jej mocnym atutem. Zadanie będzie tym prostsze, jeśli wybierzesz sprawdzone kosmetyki, takie jak henna do brwi RenoVital oraz odżywka V-Lash Renovital.
Produkty są dostępne na terenie całej Polski w sklepach sieci Super-Pharm.

Kosmetyki można napić również na naszej stronie http://vlaboratories.pl/marki/renovital/

NATURALNA TY !!!!

powrót

nasze główne marki