20 kwietnia 2018

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna oraz Professional Beauty London

W branży kosmetycznej targi są kwintesencją pracy. Traktujemy je jako wyjątkową okazję do prezentacji tego, co najlepsze w V.Laboratories oraz jako wydarzenie, na które cała firma długo się przygotowuje. Chcemy przecież pokazać się zwiedzającym z jak najlepszej strony!

I tak minął nam pracowity, pierwszy kwartał roku. Przemierzyliśmy ponad 3 tys. kilometrów z naszej siedziby na targi kosmetyczne Professional Beauty, które odbyły się w lutym w Londynie oraz na targi Cosmoprof, które odwiedziliśmy w marcu, w przepięknej Bolonii.

Zyskaliśmy wiele nowych kontaktów, dzieliliśmy się wiedzą z Kolegami i Koleżankami z branży, i spotkaliśmy mnóstwo osób, które znają i chętnie sięgają po nasze produkty, co zawsze napawa nas dumą. Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowiska! Liczymy na owocny rozwój współpracy z nowo poznanymi kontrahentami. My wróciliśmy z targów zainspirowani i pełni motywacji do tworzenia kolejnych, wyjątkowych produktów. Już nie możemy doczekać się wspólnych spotkań na kolejnych eventach!

powrót