Aktualności

4 lipca 2019

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

21 kwietnia 2019

Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy

Z okazji Wielkanocy, życzymy wam, aby w waszych domach nie zabrakło miłości. Niech wasze ciepłe słowa i gesty raz jeszcze w tym roku przypomną wszystkim prawdziwe znaczenie Świąt. Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V. Laboratories.

więcej

19 grudnia 2018

Życzymy udanych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Niech to Boże Narodzenie będzie pełne niezapomnianych, najcieplejszych i najbardziej radosnych momentów. Niech znajdzie się czas na odpoczynek, refleksję i dobre wspomnienia. Życzymy prawdziwie udanych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

20 września 2018

Odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018

W dniach 18-20 września odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018, które odbyły się w Kijowie, podczas których nasza firma wraz z partnerami z Saraya Ukraine prezentowała najnowsze marki.

więcej

20 kwietnia 2018

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna oraz Professional Beauty London

W branży kosmetycznej targi są kwintesencją pracy. Traktujemy je jako wyjątkową okazję do prezentacji tego, co najlepsze w V.Laboratories oraz jako wydarzenie, na które cała firma długo się przygotowuje. Chcemy przecież pokazać się zwiedzającym z jak najlepszej strony!

więcej

12 kwietnia 2017

Najserdeczniejsze życzenia

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym klientom oraz partnerom wiary, miłości i pokoju. By nadchodzące święta były cudownym czasem z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym.

więcej

2 lutego 2017

Skorzystaj z oferty promocyjnej w Super-Pharm

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej w drogeriach Super-Pharm. W dn. 2-15 lutego Hennę marki Renovital będzie można kupić po obniżonych cenach.

więcej

25 stycznia 2017

Zapraszamy do udziału w Styczniowym Konkursie V. Laboratories!

Kochani, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Ponieważ kosmetyki marki Renovital to przełom w koloryzacji brwi oraz w odżywaniu rzęs, postanowiliśmy umieścić je w naszych styczniowych upominkach.

więcej