Aktualności

18 lutego 2020

Kwas hialuronowy – rewelacyjny z zasady cz. 1

Kiedy w 1995 roku naukowcy odkryli kwas hialuronowy błyskawicznie stał on się hitem w kuracjach odmładzających. Zrewolucjonizował branżę kosmetyczną i stał się jednym z najważniejszych filarów medycyny estetycznej. Dzięki swoim cudownym właściwościom kompleksowo dba o naszą skórę i to w bardzo naturalny sposób. Odkryj pierwszą porcję informacji o tym jak ważny jest w organizmie kwas hialuronowy i jaki wpływ może on mieć na Twoje ciało.

więcej

6 lutego 2020

Pomóż przyjaciółce zgarnąć nagrody!

Na to, jak wyglądają włosy i czy są zdrowe ma wpływ nie tylko dieta, ale także odpowiednia pielęgnacja. Jeśli lubisz obdarowywać przyjaciółki kosmetykami weź udział w naszym konkursie. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy cztery osoby, które otrzymają zestaw kosmetyków marki Destivii.

więcej

4 lutego 2020

Prowitamina B5 – nauka w służbie urody

O ile przeciętna osoba wiele wie na temat witamin, o tyle prowitaminy często plasują się w zakurzonej strefie informacji. Czas odświeżyć wiedzę, bo niektóre urodowe sekrety mają swoje źródło w nauce, a konkretnie w naturalnych związkach chemicznych. Prowitamina B5 (nazywana także D-Pantenolem) to najlepszy przyjaciel skóry, włosów i paznokci. Sprawdź, jak na Ciebie działa.

więcej

28 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 2

Masło shea ma wiele zalet, dzięki którym zadbasz o swoją urodę. Jeśli czytałaś pierwszą część artykułu o jego zbawiennych właściwościach (Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 1), zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi korzyściami.

więcej

21 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 2

Czy miałaś już okazję zapoznać się z zaletami stosowania olejku jojoba w pierwszym artykule (Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 1)? Jeśli tak, poznaj kolejną porcję wyjątkowych właściwości tego kosmetyku.

więcej

21 stycznia 2020

Styczniowy konkurs Saraya Poland

Niskie temperatury przysparzają wiele problemów naszej skórze twarzy. Zadbaj o codzienną pielęgnację skóry i weź udział w styczniowym konkursie Saraya Poland.

więcej

13 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 1

Producenci kosmetyków nieustannie starają się prezentować nam coraz to bardziej wymyślne i egzotyczne dodatki do produktów, by wyróżnić się na rynku. Czasem można odnieść wrażenie, że to tylko marketingowe sztuczki, dlatego uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy do zapoznania się z ciekawostkami o maśle shea. Warto być świadomym konsumentem i wiedzieć, że to produkt o prawdziwie odżywczych właściwościach.

więcej

4 stycznia 2020

4 kroki aby uzyskać idealną skórę (film)

Produkty z Koziego Mleka Nawilżający przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry. Żel do mycia twarzy doskonale oczyszcza skórę nie wysuszając jej.

więcej