Ciekawostki

26 kwietnia 2018

Czego używać dla pięknych włosów i paznokci?

Występuje w ciele człowieka, jest niezwykle popularna w salonach fryzjerskich i chętnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym. Dobroczynna keratyna ma moc zastosowań, które warto znać i… wykorzystać!

więcej

11 kwietnia 2018

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 2

Okazuje się, że pielęgnacja włosów kryje wiele niespodzianek. Zapraszamy na drugą część artykułu, w którym ujawnimy jak pozornie oczywiste czynności potrafią szkodliwie wpłynąć na włosy.

więcej

20 marca 2018

5 kroków do pełnego oczyszczenia twarzy

Czy wiesz, jak wiele dzieli Cię od demakijażu do aplikacji ulubionego kremu na noc? Czas na małą rewolucję w oczyszczaniu cery!

więcej

5 marca 2018

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 1

Chcesz, aby Twoje włosy były piękne, lśniące i mocne – co robisz? Kupujesz dobry szampon, odżywkę (albo dwie!), może nawet olejek, maseczkę i wydawałoby się, że wystarczy. Starasz się zdrowo odżywiać, świetnie! – to też wpływa na wygląd włosów. Ale okazuje się, że ostatnim kluczem do pięknych włosów jest pozbycie się szkodliwych praktyk. Sprawdź, jakie codzienne nawyki rujnują nasze włosy.

więcej

14 lutego 2018

Dodaj oliwy do codziennej pielęgnacji

Kiedyś siedziałam w autobusie obok starszej pani – wyglądała na 60-kilka lat. Jak to ze starszymi paniami bywa, zaraz zawiązała się rozmowa. Dowiedziałam się z niej, że kobieta ma 80 lat! Kiedy ta zobaczyła moje zdziwienie, zdradziła mi swój urodowy sekret. Powiedziała, że całe dorosłe życie, przed snem wcierała w twarz oliwę z oliwek. I tyle! Coś musi w tym być, skoro oliwki są tak chętnie wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym. Sprawdźmy, jak działają.

więcej

6 lutego 2018

Gliceryna. Bomba nawilżająca!

Trudno wyobrazić sobie przemysł kosmetyczny bez gliceryny. Ponieważ świetnie chłonie wodę, pomaga utrzymać dobrą konsystencję kosmetyków i chroni je przed wysychaniem. Ponadto naturalnie wspiera proces łączenia się substancji tłustych z wodnymi. Sama w sobie ma silne działanie nawilżające, a ponadto wspiera działanie innych substancji w kosmetyku. Odkryj dobroczynny wpływ gliceryny.

więcej

15 stycznia 2018

Roślinne komórki macierzyste. Naturalnie od nowa!

Roślinne komórki macierzyste. Naturalnie od nowa! Z artykułu Komórki macierzyste. Uroda na Nobla wiemy już, że nowoczesna metoda odmładzania własnymi komórkami macierzystymi jest niezwykle skuteczna, naturalna i nieinwazyjna. Jest to jednak zabieg, który musi być wykonany w gabinecie medycyny estetycznej. Producenci kosmetyków wyszli więc naprzeciw naszym codziennym potrzebom, oferując produkty z roślinnymi komórkami macierzystymi. Sprawdź, jak działają!

więcej

15 grudnia 2017

Komórki macierzyste. Uroda na Nobla

Drogie Panie, rozumiemy, że pojęcie „komórki macierzyste” dla wielu może brzmieć jak bolesny powrót do szkoły średniej na lekcję biologii. Ale prawda jest taka, że wszystkie chcemy dbać o siebie jak najlepiej, a żeby to osiągnąć, musimy być świadomymi konsumentkami. Odwagi! Komórki macierzyste to nie taka skomplikowana sprawa. Zapraszamy do odkrycia filaru medycyny XXII wieku.

więcej

nasze główne marki