aktualności

17 lipca 2019

Wszystko o pielęgnacji olejem abisyńskim

Czy miałaś okazję stosować olej abisyński? Jeśli nie, to koniecznie nadrób zaległości! Kobiety w krajach arabskich i Afryce cieszą się jego działanie już od wieków. Sprawdź, czy ucieszy także Ciebie.

więcej

8 lipca 2019

Twoja skóra opala się nawet w pracy. Sprawdź, czego nie wiesz o promieniowaniu UV

Kremów z filtrem nie używamy tylko latem – używamy ich przez cały rok, każdego dnia, również na deszcz i do pracy. Im szybciej zdasz sobie sprawę z tego, gdzie dopadają Cię promienie UV i jaki mają wpływ na skórę, tym szybciej będziesz mogła uchronić ją przed nieodwracalnymi zmianami.

więcej

29 kwietnia 2019

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

21 kwietnia 2019

Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy

Z okazji Wielkanocy, życzymy wam, aby w waszych domach nie zabrakło miłości. Niech wasze ciepłe słowa i gesty raz jeszcze w tym roku przypomną wszystkim prawdziwe znaczenie Świąt. Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V. Laboratories.

więcej

3 kwietnia 2019

Między makijażem a pielęgnacją – kremy BB, CC, DD

Znasz to uczucie, kiedy nie bardzo potrafisz zdecydować się, który podkład będzie dla Ciebie najlepszy? Albo który krem najlepiej zatroszczy się o Twoją cerę? Kremy typu BB, CC i DD to produkty łączące światy makijażu i pielęgnacji – to kremy z podkładami w jednym. Można więc powiedzieć, że wybór jednego dobrego kremu tego typu oszczędzi Ci trochę czasu i ułatwi decyzję.

więcej

19 grudnia 2018

Życzymy udanych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Niech to Boże Narodzenie będzie pełne niezapomnianych, najcieplejszych i najbardziej radosnych momentów. Niech znajdzie się czas na odpoczynek, refleksję i dobre wspomnienia. Życzymy prawdziwie udanych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

16 października 2018

Odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018

W dniach 18-20 września odwiedzieliśmy targi InterCharm Ukraine 2018, które odbyły się w Kijowie, podczas których nasza firma wraz z partnerami z Saraya Ukraine prezentowała najnowsze marki.

więcej

14 września 2018

Zapraszamy na targi Intercharm Ukraine 2018 w Kijowie

Miło nam poinformować, że od wtorku do środy 18-19 września jesteśmy na targach Intercharm Ukraine 2018. Adres: 15, Brovarsky Prospect, Kiev, Ukraine. Stanowisko 2a-6-1. Serdecznie zapraszamy!

więcej

nasze główne marki