aktualności

21 sierpnia 2018

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

23 lipca 2018

Twoja skóra opala się nawet w pracy. Sprawdź, czego nie wiesz o promieniowaniu UV

Kremów z filtrem nie używamy tylko latem – używamy ich przez cały rok, każdego dnia, również na deszcz i do pracy. Im szybciej zdasz sobie sprawę z tego, gdzie dopadają Cię promienie UV i jaki mają wpływ na skórę, tym szybciej będziesz mogła uchronić ją przed nieodwracalnymi zmianami.

więcej

30 maja 2018

Dlaczego Twoja skóra pokocha olej makadamia

Obok pięknego zapachu, olej makadamia ma cały wachlarz dobroczynnych substancji i właściwości. Warto skorzystać z tego, że olej ten zawiera się w wielu kosmetykach na rynku. Jest również łatwo dostępny w swojej czystej formie, np. w aptekach. Sprawdź, dlaczego Twoja skóra pokocha jego pielęgnację!

więcej

20 kwietnia 2018

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna oraz Professional Beauty London

W branży kosmetycznej targi są kwintesencją pracy. Traktujemy je jako wyjątkową okazję do prezentacji tego, co najlepsze w V.Laboratories oraz jako wydarzenie, na które cała firma długo się przygotowuje. Chcemy przecież pokazać się zwiedzającym z jak najlepszej strony!

więcej

13 kwietnia 2018

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie 2.0 V Laboratories

Słońce, ciepło, wiosna, aż chce się żyć, aż chce się zrobić kolejny wiosenny KONKURS!
By wziąć udział w wiosennym konkursie 2.0 koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

30 marca 2018

Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V.Laboratories

Z okazji Wielkanocy, życzymy wam, aby w waszych domach nie zabrakło nikogo bliskiego. Niech wasze ciepłe słowa i gesty raz jeszcze w tym roku przypomną wszystkim prawdziwe znaczenie Świąt. Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V.Laboratories.

więcej

21 marca 2018

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie V Laboratories

Kochani, z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowaliśmy dla Was konkurs.

By wziąć udział w wiosennym konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

25 lutego 2018

Zapraszamy na targi do Londynu

W dniach 25 i 26 lutego 2018 r. serdecznie zapraszamy na targi Professional Beauty London w hali ExCell. Znaleźć nas można przy stoisku G78.

więcej

nasze główne marki