aktualności

10 stycznia 2018

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

28 grudnia 2017

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku

Drogie Panie! Każda z Was pełni na co dzień wiele ról – żony, mamy, przyjaciółki, bizneswoman. Każda z nich wymaga od Was mądrości i siły, i w każdej chcecie prezentować się jak najlepiej. Mamy nadzieję, że nadchodzący nowy rok będzie tym...

więcej

15 grudnia 2017

Zapraszamy do udziału w Świątecznym Konkursie V Laboratories

Kochani, przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs V Laboratories.

By wziąć udział w konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

14 września 2017

Zapraszamy na Wrześniowy Konkurs V Laboratories

Drogie dziewczyny, przygotowaliśmy dla Was Wrześniowy Konkurs V Laboratories. Za oknami pochmurna i deszczowa pogoda. Postanowiliśmy więc polepszyć wam nastrój i rozdać kilka zestawów oliwkowych upominków.

więcej

2 lipca 2017

BĄDŹ NATURALNA !

Troska o kobiecą urodę nie sprowadza się jedynie do stosowania codziennej, podstawowej pielęgnacji skóry. Chcąc zadbać o twarz kompleksowo, nie można pomijać tak istotnych jej elementów, jak rzęsy i brwi.

więcej

22 czerwca 2017

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE!

Drogie Dziewczyny, żeby zapewnić Wam uczucie odświeżenia podczas letnich upałów polecamy żele pod prysznic marki Vital Pharma + Magic Time o zapachach: Rajskie Owoce, Soczysta Pomarańcza oraz Mango&Kokos. Aby zdobyć zestaw składający się z trzech żeli, zapraszamy do udziału w konkursie.

więcej

7 czerwca 2017

Wyjątkowa oferta promocyjna na frisco.pl

W dn. 7-20 czerwca hennę lub odżywkę marki Renovital będzie można kupić w wyjątkowych cenach. Do wyboru V-Lash odżywka wydłużająca rzęsy oraz jednoskładnikowa Henna Sensitive do brwi w 3 kolorach: czarnym, grafitowym i brązowym.

więcej

31 maja 2017

Targi Beautyworld Middle East w Dubaju oraz China Beauty Expo w Szanghaju

Ten miesiąc jest bardzo intensywny dla naszej firmy. Aktualnie bierzemy udział w targach China Beauty Expo w Szanghaju. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom oraz współpracownikom za wspólny wysiłek w organizacji tego niesamowitego eventu.

więcej

nasze główne marki