aktualności

21 marca 2018

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie V Laboratories

Kochani, z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowaliśmy dla Was konkurs.

By wziąć udział w wiosennym konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

12 marca 2018

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

25 lutego 2018

Zapraszamy na targi do Londynu

W dniach 25 i 26 lutego 2018 r. serdecznie zapraszamy na targi Professional Beauty London w hali ExCell. Znaleźć nas można przy stoisku G78.

więcej

28 grudnia 2017

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku

Drogie Panie! Każda z Was pełni na co dzień wiele ról – żony, mamy, przyjaciółki, bizneswoman. Każda z nich wymaga od Was mądrości i siły, i w każdej chcecie prezentować się jak najlepiej. Mamy nadzieję, że nadchodzący nowy rok będzie tym...

więcej

15 grudnia 2017

Zapraszamy do udziału w Świątecznym Konkursie V Laboratories

Kochani, przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs V Laboratories.

By wziąć udział w konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

14 września 2017

Zapraszamy na Wrześniowy Konkurs V Laboratories

Drogie dziewczyny, przygotowaliśmy dla Was Wrześniowy Konkurs V Laboratories. Za oknami pochmurna i deszczowa pogoda. Postanowiliśmy więc polepszyć wam nastrój i rozdać kilka zestawów oliwkowych upominków.

więcej

2 lipca 2017

BĄDŹ NATURALNA !

Troska o kobiecą urodę nie sprowadza się jedynie do stosowania codziennej, podstawowej pielęgnacji skóry. Chcąc zadbać o twarz kompleksowo, nie można pomijać tak istotnych jej elementów, jak rzęsy i brwi.

więcej

22 czerwca 2017

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE!

Drogie Dziewczyny, żeby zapewnić Wam uczucie odświeżenia podczas letnich upałów polecamy żele pod prysznic marki Vital Pharma + Magic Time o zapachach: Rajskie Owoce, Soczysta Pomarańcza oraz Mango&Kokos. Aby zdobyć zestaw składający się z trzech żeli, zapraszamy do udziału w konkursie.

więcej

nasze główne marki