aktualności

15 maja 2018

Produkty naszych marek na MARKETPLACE CARREFOUR

Miło nam poinformować, że nasze produkty są dostępne na platformie MARKETPLACE CARREFOUR.

Na www.carrefour.pl można nabyć produkty naszych marek:
Vellie Kozie Mleko, Vellie Hair'Up, Vellie Natural Oils Of The World, Vellie Oliwka, Vellie Clinic, Vital Pharma+ Fresh Hands, Renovital, White Swan.

więcej

20 kwietnia 2018

Targi Cosmoprof Worldwide Bologna oraz Professional Beauty London

W branży kosmetycznej targi są kwintesencją pracy. Traktujemy je jako wyjątkową okazję do prezentacji tego, co najlepsze w V.Laboratories oraz jako wydarzenie, na które cała firma długo się przygotowuje. Chcemy przecież pokazać się zwiedzającym z jak najlepszej strony!

więcej

13 kwietnia 2018

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie 2.0 V Laboratories

Słońce, ciepło, wiosna, aż chce się żyć, aż chce się zrobić kolejny wiosenny KONKURS!
By wziąć udział w wiosennym konkursie 2.0 koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

30 marca 2018

Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V.Laboratories

Z okazji Wielkanocy, życzymy wam, aby w waszych domach nie zabrakło nikogo bliskiego. Niech wasze ciepłe słowa i gesty raz jeszcze w tym roku przypomną wszystkim prawdziwe znaczenie Świąt. Radosnej, rodzinnej i tradycyjnej Wielkanocy życzy zespół V.Laboratories.

więcej

21 marca 2018

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie V Laboratories

Kochani, z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowaliśmy dla Was konkurs.

By wziąć udział w wiosennym konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

25 lutego 2018

Zapraszamy na targi do Londynu

W dniach 25 i 26 lutego 2018 r. serdecznie zapraszamy na targi Professional Beauty London w hali ExCell. Znaleźć nas można przy stoisku G78.

więcej

28 grudnia 2017

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku

Drogie Panie! Każda z Was pełni na co dzień wiele ról – żony, mamy, przyjaciółki, bizneswoman. Każda z nich wymaga od Was mądrości i siły, i w każdej chcecie prezentować się jak najlepiej. Mamy nadzieję, że nadchodzący nowy rok będzie tym...

więcej

15 grudnia 2017

Zapraszamy do udziału w Świątecznym Konkursie V Laboratories

Kochani, przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs V Laboratories.

By wziąć udział w konkursie koniecznie zajrzyjcie na naszego fanpage’a na Facebooku. Znajdziecie tam konkursowe zadanie. Do wygrania specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Destivii.

więcej

nasze główne marki