aktualności

14 września 2017

Zapraszamy na Wrześniowy Konkurs V Laboratories

Drogie dziewczyny, przygotowaliśmy dla Was Wrześniowy Konkurs V Laboratories. Za oknami pochmurna i deszczowa pogoda. Postanowiliśmy więc polepszyć wam nastrój i rozdać kilka zestawów oliwkowych upominków.

więcej

30 sierpnia 2017

Kwas hialuronowy – rewelacyjny z zasady cz. 1

Kiedy w 1995 roku naukowcy odkryli kwas hialuronowy błyskawicznie stał on się hitem w kuracjach odmładzających. Zrewolucjonizował branżę kosmetyczną i stał się jednym z najważniejszych filarów medycyny estetycznej. Dzięki swoim cudownym właściwościom kompleksowo dba o naszą skórę i to w bardzo naturalny sposób. Odkryj pierwszą porcję informacji o tym jak ważny jest w organizmie kwas hialuronowy i jaki wpływ może on mieć na Twoje ciało.

więcej

2 lipca 2017

BĄDŹ NATURALNA !

Troska o kobiecą urodę nie sprowadza się jedynie do stosowania codziennej, podstawowej pielęgnacji skóry. Chcąc zadbać o twarz kompleksowo, nie można pomijać tak istotnych jej elementów, jak rzęsy i brwi.

więcej

22 czerwca 2017

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE!

Drogie Dziewczyny, żeby zapewnić Wam uczucie odświeżenia podczas letnich upałów polecamy żele pod prysznic marki Vital Pharma + Magic Time o zapachach: Rajskie Owoce, Soczysta Pomarańcza oraz Mango&Kokos. Aby zdobyć zestaw składający się z trzech żeli, zapraszamy do udziału w konkursie.

więcej

7 czerwca 2017

Wyjątkowa oferta promocyjna na frisco.pl

W dn. 7-20 czerwca hennę lub odżywkę marki Renovital będzie można kupić w wyjątkowych cenach. Do wyboru V-Lash odżywka wydłużająca rzęsy oraz jednoskładnikowa Henna Sensitive do brwi w 3 kolorach: czarnym, grafitowym i brązowym.

więcej

31 maja 2017

Targi Beautyworld Middle East w Dubaju oraz China Beauty Expo w Szanghaju

Ten miesiąc jest bardzo intensywny dla naszej firmy. Aktualnie bierzemy udział w targach China Beauty Expo w Szanghaju. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom oraz współpracownikom za wspólny wysiłek w organizacji tego niesamowitego eventu.

więcej

27 maja 2017

Spotkajmy się na targach LOVE MY LIFE

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego stoiska podczas targów LOVE MY LIFE, gdzie będzie można nabyć produkty naszych marek.
Uczestnictwo w imprezie potwierdziły znane gwiazdy, blogerzy, osoby opiniotwórcze, które będą się z Wami dzieliły wiedzą, pomysłami, doświadczeniem.

więcej

26 maja 2017

Drogie mamy, wszystkiego najlepszego!

Drogie mamy, dziś jest wasz dzień. Z tej okazji życzymy wam wszystkiego najlepszego!
Chcieliśmy was uczcić i nagrodzić.

więcej

nasze główne marki