ZAAWANSOWANE USŁUGI B2B KONCEPCJE BIZNESOWE NOWOCZESNA PRODUKCJA
RECEPTURY KOSMETYCZNE PROFESJONALNE OPAKOWANIA PROJEKTY GRAFICZNE

O nas


V. Laboratories jest jednym z największych producentów kosmetyków private label. Posiada również dostępne w sprzedaży detalicznej własne marki Vellie, Vital Pharma + i Renovital, przeznaczoną dla salonów na polskim rynku. Podążając za trendami rynku tworzymy kosmetyki o nowoczesnych formułach i wysokiej jakości do ciała, twarzy i włosów. Podążając za trendami światowego przemysłu kosmetycznego tworzymy produkty o nowoczesnych formułach, pozwalające osiągać doskonałe rezultaty w pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Świadczy o tym grono stałych, zadowolonych klientów, wśród których znajdują się nie tylko wiodące polskie i zagraniczne firmy kosmetyczne czy farmaceutyczne, lecz także przedsiębiorstwa działające w innych sektorach rynku fryzjerskiego.

Obsługa od A do Z

V. Laboratories oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie produkcji. Dysponujemy własnym laboratorium R&D, gdzie wysoce wykwalifikowany zespół opracowuje innowacyjne formuły. Następnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn produkowane są kosmetyki o najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy również możliwość kreacji linii kosmetycznych, pomagamy w doborze opakowań i w tworzeniu designe’u produktów zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku.

Historia firmy

V. Laboratories to jedna z najstarszych prywatnych polskich firm specjalizujących się w produkcji kosmetyków. Jej historia sięga roku 1992, kiedy to rozpoczęła swoją działalność pod kierownictwem uznanego autorytetu w dziedzinie chemii kosmetycznej dr Krzysztofa Słonia. Początkowo firma funkcjonowała pod nazwą Viki Hair, a następnie Viki Laboratories. W 2007 roku, po przekształceniu w spółkę prawa handlowego, zmieniła nazwę na V.Laboratories. Nowy zarząd przeprowadził istotne zmiany w strukturze organizacyjnej i zaimplementował nową strategię rozwoju, która w niedługim czasie dała spółce pozycję jednego z liderów w produkcji kosmetyków private label na polskim rynku. W 2016 roku V. Laboratories przeprowadziła się do nowej fabryki przy ul. Zorzy 1 w podwarszawskim Klaudynie. Zmiana siedziby otworzyła nowe perspektywy rozwoju, przyczyniła się do usprawnienia procesów technologicznych i logistycznych, a także znacząco zwiększyła moc produkcyjną.